Kirsebærhaven 55 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Ullerslev - se boligerne her.

På billedet ses Kirsebærhaven 55 5540 Ullerslev, som er en af de dyreste boliger til salg i Ullerslev. Boligen koster 2.895.000 kr.
dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ullerslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Ullerslev er Kirsebærhaven 55 nu til salg. Denne villa har et areal på 160 kvadratmeter fordelt på 4 værelser. Grunden strækker sig over 1423 kvadratmeter, hvilket giver god plads omkring huset. Pris: 2.895.000 kr.

En anden attraktiv mulighed i Ullerslev er villaen på Såderupvej 4. Denne bolig tilbyder et areal på 115 kvadratmeter, også med 4 værelser. Grunden her er lidt mindre og måler 1040 kvadratmeter. Prisen er mere overkommelig med 1.245.000 kr.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga